Город та сад

Який редис посіяти, щоб через 3 тижні бути з багатим урожаєм: рекомендації щодо вибору сортів і гібридів для швидкого та успішного вирощування

Зараз найкращий час для того, щоб посіяти першу редиску. Звичайно ж, у більшості регіонів це можна зробити в умовах теплиці. Ми, уральці, не виняток. Багато запитують про те, які сорти і гібриди редиски я сію, чому виходять редиски як з картинки і всі одна до одної. Сьогодні розповім про 2 моїх найулюбленіших гібрида і один сорт.

Ви дізнаєтеся про те, якою редис посіяти прямо зараз для того, щоб через 3 тижні отримати вітамінні коренеплоди, а не квітучі рослини. Я щиро бажаю вам усім бути з багатим урожаєм, бо по собі знаю, як це – вкладати сили, час і душу в вирощування рослин. Я сію всі ці гібриди і сорт практично одночасно. Виходить розтягнути урожай майже на 2 тижні.

“Черріет F1 – самий смачний

Редис “Черріет F1” має дуже низеньку бадилля і ідеально вирівняні коренеплоди. Він як з картинки. Але головне його достоїнство – який смак. На розрізі це іскристий, дуже соковитий коренеплід з дивовижною білою м’якоттю. Шкірка яскравого червоного кольору, вся однорідна. Відноситься до середньо -пізніх сортів. Дозріває приблизно через 35 днів після появи сходів. Вирощую його вже 4 сезони (нині п’ятий) і жодного разу не бачила серед сходів рослини, що прагне до цвітушності. Коренеплоди зав’язує чудово.

Десертний смак, у міру гострий, більше солодкуватий. Відмінно підходить для салатів і просто похрумтіти. А ще він з легкістю зберігається в холодильнику до серпневого врожаю.

Мрія Аліси F1 – найкрасивіший

Це правда, найкрасивіший редис серед представлених на цій сторінці – “Мрія Аліси F1”. Чудовий гібрид, абсолютно стійкий до цвітушності. Він ніколи не розтріскується і не переростає. У мене так буває, що замешкаюсь і вчасно не приберу все коренеплоди. Так вони і залишаються масою не більше 30 гр. І не розтріскуються, як інші сорти і гібриди. У цього гібрида теж дуже невисока бадилля. Інтенсивний ріст. Але вимагає більш частого поливу, ніж інші сорти. Смакові якості відмінні. У нього найменше гостроти і найбільше солодощі за рахунок підвищеного вмісту цукрів.

Родос – самий ранній

І нарешті самий ранній редис – “Родос”. Його найголовніша перевага – ультра скоростиглість. У мене перші великі коренеплоди виходить отримати через 18 днів після посіву. Але в цілому, через 24-25 днів ви вже точно будете з урожаєм, якщо його посієте. Смак у нього стандартний для цієї культури, чимось особливим не виділяється. В міру соковитий, гострий і солодкуватий. Чудово доповнює свіжі салати, окрошку. Цей сорт має одну особливість у вирощуванні. Йому потрібно яскраве сонечко. У тіні він дає прямо гігантську бадилля і досить посередній коренеплід. А на яскравому сонечку в теплиці росте просто на диво. І ще одна перевага – можна збирати свої насіння. Я завжди залишаю кілька сортів редиски для цвітіння. Потім всю зиму сію на мікрозелень. І залишається для посіву навесні.

Для того, щоб через 3 тижні отримати багатий урожай редиски, важливо правильно підібрати сорти та гібриди, які будуть швидко дозрівати і не будуть схильні до цвітіння. Першим кроком до успіху є вибір насіння, яке має відмінну врожайність та високу стійкість до несприятливих умов. Нижче я поділюся своїм досвідом вирощування редиски, яка радує своїм виглядом і смаком.

При виборі редиски важливо враховувати кілька факторів

  • Стійкість до цвітіння. Редис, який не схильний до цвітіння, забезпечить вас багатим урожаєм коренеплодів, а не квітучих рослин.
  • Швидкість дозрівання. Вибирайте сорти, які дозрівають у найкоротші терміни, щоб отримати урожай через 3 тижні.
  • Вимоги до догляду. Зверніть увагу на сорти, які не вимагають особливого догляду і можуть рости в умовах вашої теплиці.

Одним з найулюбленіших гібридів є “Черріет F1”. Цей редис має низьку бадилля і ідеально вирівняні коренеплоди. Він відомий своїм неперевершеним смаком, соковитістю та однорідною яскраво-червоною шкіркою. “Черріет F1” дозріває приблизно через 35 днів після появи сходів, проте завдяки своїй стійкості до цвітіння він чудово підходить для раннього посіву.

Інший чудовий гібрид – “Мрія Аліси F1”. Цей редис вражає своєю красою і стійкістю до цвітіння. Він ніколи не розтріскується і не переростає, що робить його ідеальним для тих, хто може затриматися з збиранням врожаю. “Мрія Аліси F1” має інтенсивний ріст і потребує частого поливу. Смакові якості цього гібрида теж на висоті – найменше гостроти і найбільше солодощі за рахунок високого вмісту цукрів. Серед сортів варто виділити “Родос”, який є найраннішим. Перші великі коренеплоди можна отримати вже через 18 днів після посіву. Важливо забезпечити йому достатньо сонячного світла, адже в тіні він дає великий бадилля і посередній коренеплід. На яскравому сонці “Родос” росте дуже швидко і радує своїм урожаєм. До того ж, цей сорт дозволяє збирати свої насіння для майбутніх посівів, що є додатковою перевагою.

Таким чином, для отримання багатого врожаю редиски через 3 тижні, варто обирати гібриди “Черріет F1” та “Мрія Аліси F1”, а також сорт “Родос”. Ці різновиди не тільки швидко дозрівають, але й мають високу стійкість до цвітіння, що забезпечує стабільний і багатий урожай. Забезпечивши правильний догляд і оптимальні умови вирощування, ви зможете насолоджуватися свіжою і смачною редискою вже через кілька тижнів.