Родина та відносини

Як зрозуміти, що ви ідеально підходите одне одному: ознаки сумісності у відносинах

Ви думаєте, що ваш партнер – ваша ідеальна пара, але чи так це насправді? Ось чому розуміння ознак сумісності у відносинах допоможе вам дізнатися про це. Роздуми про ознаки сумісності у відносинах і про те, чи справді ви і ваш партнер створені одне для одного, – не найцікавіша тема для роздумів. Це може стати досить складним завданням, особливо якщо ви прийдете до висновку, що ви не настільки сумісні, як вам здавалося раніше.

Але, в той же час, ніхто не говорив, що ці відносини будуть тривати вічно. Це можуть бути короткострокові стосунки, поки ви не будете готові рухатися далі. Вау, я кажу так мило. але це правда, ми всі в цьому переслідуючи власні інтереси. Однак якщо вам дійсно подобається ця людина, почніть дивитися на відносини серйозно і з’ясуйте, чи дійсно ви сумісні, а не просто відчуваєте один до одного сильну спеку.

Як визначити, що у вас є ознаки сумісності у відносинах

Ви зустрічаєтесь зі своїм партнером вже деякий час. Так, ви закохані одне в одного з головою, але насправді ви не витрачали багато часу на роздуми про стосунки. І я розумію, ви закохані, ви не звертаєте уваги на маленькі червоні прапорці і не думаєте про майбутнє. Ти живеш моментом. Вибачте, що я вас відволікаю, але настав час задуматися про ці речі. Якщо ви так сильно любите один одного, то є шанс, що ви будете разом протягом значної кількості часу. Але не обов’язково чекати три роки, щоб зрозуміти, чи є ця людина тим, з ким ви хочете бути разом у майбутньому.

Прийшов час подумати як доросла людина про ваших відносинах і про те, чи є у вашому романі ці ознаки сумісності відносин:

 1. У вас однаковий потік. Звичайно, у когось може бути більше енергії, ніж у іншої людини, але у вас обох однакове уявлення про те, як ви хочете, щоб виглядав ваш спосіб життя. У вас однакові пріоритети і мрії про майбутнє. Наприклад, якщо ви любите працювати по 12 годин на день, то влаштує вашого партнера такий спосіб життя?
 2. Рахунки, рахунку, рахунку. Одна з причин, по якій пари розлучаються, – це гроші. Легко сперечатися про фінансах, особливо якщо у вас є партнер, який любить витрачати гроші, в той час як ви економні. Ви і ваш партнер не повинні відчувати дискомфорт при розмові про гроші, інакше у вас будуть проблеми. Якщо ви знаєте, хто з вас марнотрат, а хто економний, розробіть фінансовий план, щоб все було в порядку. Будьте на одній хвилі, коли мова йде про гроші.
 3. Ви підходите один одному в інтимному плані. Я знаю, що інтим не повинен бути важливим, але давайте подивимося правді в очі, інтим дуже важливий. Насправді, це єдине, що відрізняє вас від друзів. Крім інтиму, близькість, в цілому, – це те, на що вам потрібно натиснути. Це не означає, що ви одразу ж зрозумієте один одного, кожен виявляє близькість по-різному. Але те, що робить вас сумісними, – це те, що ви працюєте над тим, щоб принести один одному задоволення.
 4. Ви спілкуєтеся. Ах, так, спілкування, це один з найголовніших ознак сумісності відносин. Послухайте, пара, яка залишиться разом, – це пара, яка може говорити про свої емоції та почуття. Без належного спілкування ваші відносини не триватимуть довго. Ясне і відкрите спілкування – відмінний ознака того, що пара протримається до кінця.
 5. Ви взяли релігійні і духовні переконання один одного. Ви можете бути в успішних відносинах з людиною іншої віри або духовних переконань. Але це вимагає роботи і прийняття. Це те, про що вам слід поговорити і обговорити, особливо якщо ви плануєте спільне майбутнє з дітьми. В іншому випадку у вас будуть проблеми.
 6. У вас є підтримка ваших друзів і сім’ї. Я знаю, що це може не мати ніякого відношення до ваших стосунків, але це так. Давайте будемо чесними, якщо вашим друзям і родині не подобається ваш партнер, що ви збираєтеся робити? Крім того, чи подобається вам, як сім’я вашого партнера виховувала вашого партнера? Подобається вашому партнерові ваша родина і навпаки? Хоча це і не є безпосередньою частиною ваших відносин, це легко може стати головним питанням. Якщо у вас є підтримка обох сімей, ваші відносини зможуть вистояти.
 7. У вас однакові харчові почуття. Послухайте, якщо ви любите протеїнові коктейлі та безглютеновий хліб, а ваш партнер обожнює їсти страви з KFC, у вас виникнуть проблеми. Я знаю, це звучить несерйозно, але ваш вибір в їжі і фітнесі насправді показує цінності, які важливі для вас. Якщо ваш партнер не розділяє їх, це буде величезною проблемою, тому що в кінцевому підсумку ви збираєтеся створити сім’ю.
 8. Ви витрачаєте час на себе. Так, ви перебуваєте у стосунках, але також і самостійна особистість. Справжні стосунки означають, що ви можете робити самостійно, те, що робить вас щасливими. Будь то похід по магазинах, прийняття пінної ванни або читання книги, ваш партнер дає вам час, що вам необхідно, і навпаки. Ви обидва розумієте потреби один одного і поважати їх.
 9. Ви можете конструктивно сваритися. Якщо ваші сварки супроводжуються фізичним насильством або емоційними образами, то довго це не триватиме, і ви це знаєте. Чесно кажучи, вам краще припинити це зараз, тому що далі буде тільки гірше. У будь-якому випадку, те, як ви сваритеся, і макіяж є величезними показниками сумісності відносин. Ви Можете сісти і поговорити про це? Ви пасивно-агресивні, а потім вибухаєте? Сваритися – це добре, і якщо ви зможете вирішити свої проблеми, у вас все вийде.
 10. Ви приймаєте їх примхи. Кожна людина робить щось дивне, чого інші не розуміють. Але, як бачите, успішні відносини – це прийняття їх примх. Якщо ви ведете себе пасивно-агресивно і висміюєте їх, нічого не вийде. Ви тільки зменшите їх самооцінку. Але здорові відносини – це розуміння того, чому вони роблять те, що роблять, і любов до них за це.
 11. Ви можете какати і писати один перед одним. Так, я знаю, можливо, це занадто багато інформації для одного дня, але якщо ви можете піти в туалет у присутності свого партнера, значить, вам дійсно комфортно поруч з ним. Саме чудове, що всі ходять в туалет, тому що це не є чимось незвичайним. Але справа не в тому, щоб сходити в туалет на очах у партнера, а в тому, щоб відчувати себе комфортно і бути самим собою.
 12. У вас обох є свої власні думки. І вони не обов’язково збігаються, що дуже здорово. Більшість людей вважають, що успішні відносини означають, що ви обидва дотримуєтеся однакової думки. Це невірно.

Успішними відносини робить те, що ви обоє маєте власну думку, але при цьому поважаєте відмінності один одного. Ви можете не погоджуватися з їхніми політичними переконаннями, але ви обговорюєте і приймаєте те, що вони не зобов’язані погоджуватися з вами. Бути з ким-то нескладно, але ви не хочете бути в відносинах тільки заради цього. Переконайтеся, що у вас є ці ознаки сумісності у відносинах з вашим партнером, якщо ви хочете успішних відносин.