Психологія та любов

Секрети ідеального першого побачення: як створити незабутні враження та закласти основи для міцних стосунків

На дворі весна, і нехай погода ще мало радує теплими днями, але в повітрі вже відчувається це трепетне хвилювання і дзвінке напруга. Скоро природа повністю прокинеться від зимової сплячки, зацвітуть дерева і проб’ються листочки. Ось і птахи співають по-особливому, адже в їх солодкому щебетании відчувається така ніжність.

Ми теж відчуваємо цей трепет в душі, в ній все напружене, причаїлося і чогось чекає. А чекає душа любові. Раніше ми говорили про те, як справити перше враження незабутнє. У цій статті ми торкнемося рад для ідеального першого побачення. Складно переоцінити перше побачення, адже саме вона багато в чому визначає подальше спілкування. Причому хочеться не тільки добре провести час, але і не опинитися в незручному становищі, в разі, якщо щось піде не так. Давайте дізнаємося, як провести ідеальне перше побачення, щоб зароджується романтична історія обернулася для двох сердець щастям міцної любові.

Золоті поради першого побачення

Побачення націлене насамперед на спілкування і впізнавання один одного. Тому краще вибрати ту активність, яка дозволить спілкуватися у приємній та дружній обстановці. Звичайно, можна вибрати відвідування концерту, вистави або кіносеансу. Але тоді після побаченого повинна бути можливість поділитися один з одним думками. Ще можна відправитися на виставку і, переміщаючись від експоната до експоната, обмінюватися своїми враженнями.

Однак для першого побачення підібрати захід, яке сподобається обом, досить складно, адже люди ще не знають толком один одного. Тому вдаліше з цієї точки зору буде кафе з живою музикою, наприклад. Адже в умовах приємної атмосфери і смачною їжею легше налаштувати спілкування на потрібний лад. Якщо обидва в парі люблять більш активний відпочинок, то можна відправитися в боулінг, відвідати квест або іммерсівний спектакль. Головне при виборі локації бути чесними з самим собою. Якщо відвідування ресторану з захмарними цінами викликає моторошний жах, то варто вибрати місце простіше.

Якщо Ви ніколи не цінували і не розуміли класичну музику або кіно в стилі артхаус, то не треба вдавати з себе фахівця в невідомій для себе області. В такому випадку краще відправитися в бар з коханою кавер-групою. Навіщо вдавати з себе тих, ким ми не є, адже правда все одно стане явною.

Місце і час зустрічі

Домовляючись про дату і час зустрічі, варто вибирати день, коли обоє вільні і не обмежені часом. Звичайно, краще вибирати вихідний день. Що ж стосується часу, то важливо врахувати свою схильність до запізнень і призначити той час, до якого з більшою ймовірністю ми встигнемо зібратися. Для місця зустрічі можна підібрати рівновіддалену від обох точку.

Бажано, щоб це місце було максимально функціональним, тобто там має бути багато цікавих локацій, де можна весело провести час. Наприклад, не тільки кафе, а й кінотеатр, концертні майданчики, виставкові зали тощо. Якщо до побачення там ніколи не доводилося бувати, варто відвідати це місце заздалегідь, щоб зорієнтуватися. Це дозволить вже на самому побаченні заощадити масу часу і нервів на пошук цікавлячих об’єктів.

Домовитися на березі

Щоб побачення дійсно пройшло успішно, потрібно постаратися максимально обговорити його деталі до зустрічі. Наприклад, комусь квіти на побаченні можуть здаватися пережитком минулого, а може бути у дівчини є алергія на квіти.

Варто попередити свого нового знайомого про свою звичку спізнюватися або про нелюбов до тривалих піших прогулянок, комусь можуть не подобається людні місця та ін.

Всі подібні речі варто, не соромлячись, домовитися один з одним заздалегідь, і тоді побачення не перетворитися у взаємне засудження і невдоволення один одним.

Зовнішній вигляд

Кожному з нас хочеться провести максимально виграшне враження. Не дивно, що нам хочеться одягнутися і виглядати на всі 100%. Але не потрібно занадто старатися в цьому питанні, одягаючи все найкраще відразу. Головне правило вигляду – це доречність. Погодьтеся, ефектне плаття, підходить для партеру Великого театру, буде виглядати безглуздо для пішої прогулянки під зоряним небом.

Ось чому так важливо з’ясувати всі подробиці програми побачення. Важливо одягнутися по погоді і подбати про зручність взуття. Біль в ногах вже точно не сприяє невимушеному спілкуванню годинами безперервно. Швидше за все, з хворими ногами нам захочеться швидше опинитися вдома. Те ж стосується і невідповідної одягу в холодну погоду. Адже нікому не хочеться залишитися застудженим після побачення.

Перекусити на доріжку

Багато радять трохи випити перед побаченням, щоб розслабитися і запалити вогонь в очах. Випити чи ні – це спірне питання, а ось що точно потрібно зробити, так це поїсти перед побаченням. Навіть якщо на побаченні передбачається відвідування кафе або ресторану, потрібно поїсти для внутрішнього спокою і енергії. До того ж якщо перед вечерею передбачаються якісь активності у вигляді прогулянки на свіжому повітрі, наприклад, на ситий шлунок буде легше концентруватися на діалозі, не відволікаючись на привабливі аромати, що доносяться з точок харчування.

Забезпечити можливість втечі

Побачення бувають дуже різними. Якщо зустріч йде з ряду геть погано, то потрібно подбати про можливості залишити її в будь-який момент. Для цього потрібно попередити своїх знайомих про побачення і домовитися з ними про прикриття для своєї втечі.

Правда

Якщо на побаченні щось йде не так, щось не подобається і дратує, варто просто сказати про це, а не робити вигляд, що все просто відмінно. Адже правда краще ілюзії ідеальності. Ну і коли все дійсно подобається, важливо сказати про це теж. Нехай людина знає, що його праці оцінені по достоїнству. Ось такі прості правила допоможуть зробити першу романтичну зустріч якщо не ідеальним, то принаймні, приємною.