Краса й зовнішність

Секрети догляду за рудим волоссям: як обрати правильний відтінок і зберегти його красу

Рудий входить в список найбільш модних кольорів 2019 року, але він не простий у догляді, а відтінок потрібно підібрати дуже точно, адже рудий може як підкреслити всі достоїнства особи, так і перетягнути всю увагу на себе. Давайте дізнаємося, як правильно поводитися з цим кольором.

Який тон червоного мені підходит

Якщо ти думаєш, що тобі не йдуть руді , то, можливо, ти просто вибрала неправильний тон. Існує багато різних нюансів для кожного типу зовнішності. Однак, В цілому можна сказати, що руде волосся краще всього поєднуються зі світлим кольором обличчя.

  • В тебе світле волосся, світла шкіра, блакитні або зелені очі. До цього типу більше всього підходять нюанси полуничного блонда і світлі мідні тони.
  • Темно-русяве або світло-русяве волосся, від світлого до середнього тону шкіра, блакитні, зелені або карі очі. Тут потрібні голубуваті нюанси, наприклад, бургунд або баклажан.
  • Шкіра з жовтим, персиковим або золотистим подтоном. Цього типу підходять теплі тони червоного – мідь, бук лісовий, червоне золото.
  • Волосся від світло-коричневого до темно-коричневого, очі світло-карі до темно-карих. З таким типом зовнішності варто вибрати інтенсивні яскраві тони або м’які коричнево-червоні.
  • Чорне волосся, темний тон шкіри, карі очі. Ідеальний вибір для цього – холодні і темні тони червоного.

Кому краще не відмовитися від рудого?

Трендовий рудий підходить не всім. Сильно засмаглим людям радять утриматися від фарбування в рудий, тому що таке поєднання зустрічається в природі дуже рідко і тому відразу здається негармонійним.

Забарвлення рудий

  • Якщо твій натуральний колір не темніше, ніж бажаний червоний, можна легко і просто використовувати сзмивається тонування.
  • Якщо від природи у тебе темнуваті волосся, потрібно їх спочатку знебарвити, щоб видалити темний пігмент. Потім можна фарбувати в рудий.
  • Перефарбувати вже знебарвлені волосся у більшості випадків проблематично, але тільки не для рудого. Як правило, прояснені волосся добре приймають рудий пігмент без освіти несподіваних тонів.
  • Якщо вихідний колір сивий, рекомендується не експериментувати будинку, а піти до перукаря. Оскільки рудий інакше лягає на волосся без пігменту. Самостійні спроби можуть призвести до колірної катастрофи.

Догляд за рудим волоссям

Через надзвичайно маленьких кольорових пігментів за рудим волоссям потрібно дбати з великою обережністю. На відміну від інших кольорів, одного миття рудого волосся недостатньо, їм потрібно інтенсивний догляд. Ультрафіолетові промені особливо небезпечні для рудого волосся, так як вони викликають розкладання пігментів і вицвітання волосся. Тому влітку треба приділяти шевелюрі особливу увагу: рудим жінкам слід ретельно доглядати за волоссям і наносити засоби, що захищають від ультрафіолету.

Крім того, пігменти червоного кольору дуже легко вимиваються. Тому рекомендується використовувати шампуні і ополіскувачі з червоними пігментами, щоб колірне наповнення волосся зберігалася як можна далі.

Ще одне важливе зауваження: протягом 2 тижнів після фарбування потрібно уникати води з хлором. Хлор пошкоджує колір і змушує його бліднути набагато швидше.

Макіяж для рудоволосих

На відміну від світлих або каштанового волосся, руді часто обмежені у виборі макіяжу. Тут необхідно домогтися відтінків, які гармонують з кольором волосся. В ідеалі потрібно отримати теплі відтінки, такі як мідь і золото. А відтінки зеленого на 100% підходять рудому волоссю. Що стосується туші для вій, краще вибирати коричневі тони, так як чорна туш може створити сильний контраст з волоссям. Правильна помада для рудоволосих: теплі нюдові тони, а персик, абрикос і троянда не відволікають від розкішного кольору шевелюри. Сміливі можуть спробувати червону помаду, але в цьому випадку інша частина макіяжу повинна бути стриманою.
Застереження: краще відмовся від червоних, персикових або коралових рум’ян. Також не забудь підібрати колір брів під новий колір волосся.