Краса й зовнішність

Корейські наклейки від зморшок: як кинезиотейпи для обличчя замінюють дорогі креми і забезпечують чудовий результат

Привіт, мої красуні! Настав час поговорити про гучних кинезиотейпах для особи. Одні вважають це марним заняттям, посилаючись на відсутність наукових даних, інші в захваті від результату: шкіра особи без дрібних зморшок, про набряклість забули. Ділюся приємним досвідом на прикладі кинезиотейпов Набі. На сайті з усіх якісних тейпов вони найдешевші. Нижче можете подивитися схеми наклеювання смужок, які я використовую, тому що результат від них реально є. І відмінний! З тейпами познайомилася ще до ведення блога. На роботі прийшла нова партія товарів, я поїхала на склад перевіряти і підписувати накладні. Поки що все перевіряла, у мене різко защеміло в шиї, я не могла нормально повернути голову, а мені ще працювати 5 годин.

Під час обідньої перерви подруга, з якою разом працювали, відвезла до знайомого мануальника, він допомагав багатьом спортсменам реабілітації. Мені наклеїли різнокольорові пластирі різної ширини на шию. Я спочатку не зрозуміла гумору, але через півтори години вже могла спокійно рухати головою в різні боки, тільки не різко. На наступний ранок болю як не бувало. Потім вже тейпи я зустрічала на спортсменах (найперші побачила у рестлерів і важкоатлетів), все частіше послуги масажистів стало з’являтися “кинезиотейпирование”. А з 2016 року в університеті на кафедрі спортивної медицини і медичної реабілітації почали проводити курси підвищення кваліфікації лікарів за програмою кинезиологического тейпирования.

Заперечувати серйозність тейпирования реабілітації нерозумно. А ось як йдуть справи кинезиотейпирования в естетичній медицині – поки незрозуміло. Звичайно, всі методики ліфтингу, що набирають популярність в соцмережах, піддаються критиці. Ось тільки в разі тейпирования аргументи “проти” слабенькі: відсутність наукових досліджень у сфері дерматології, а також припущення, що тривале використання тейпов розтягне шкіру і зробить її в’ялою. Друге припущення так взагалі для мене несерйозно: в’ялою шкіра буде при поганому синтезі колагену і еластину, тут розтягуй/не розтягуй – тейпи не при чому.

А ось аргументи “за” більш переконливі для мене:

  1. коли наклеюють тейпи, шкіра змінює положення, поліпшується лімфодренаж: і раз у м’язах знімається набряклість, то і на обличчі цілком можливо таке;
  2. в точках фіксації тейпов під поверхневим впливом активізується нервова система;
  3. стимулюють поверхневу фасцію – це така сполучна тканина, є у кожної м’язи під підшкірно-жирової клітковиною (хто не зрозумів – як “плівочка” на курячій грудці).

Тейпи виявилися ефективними в полегшенні периферичного паралічу лицьового нерва, це науково .

Але теорія теорією, що щодо практики

Спочатку мені тейпи не сподобалися. Брала рік тому facefit і розчарувалася: дуже боляче відклеювалися і клейка основа залишалася на шкірі, доводилося знімати мицелляркой. Потім вирішила відновити б’юті-експеримент, але придивлялася до корейських тейпам. Взяла на пробу . І масажисти розхвалювали, і відгуки в основному хороші, і по співвідношенню “ціна/якість” самий оптимальний варіант. У нього гіпоалергенний акриловий клей, який використовується в медицині, що теж важливо: не збираюся ліпити на своє обличчя аби що.

Ціни на смужки довго моніторила, уважно вивчала склади. Кинезиотейпи Набі виходять дешевше тих же RockTape, які активно рекламуються Озоном (навіть якщо на тих знижка 50%). Клеї смужки перед сном. Не відклеювалися протягом ночі. У перший день використання взагалі зняла не змочуючи їх маслом. Потім вже гідрофільним олією їх знімала. Клей на шкірі не залишався, роздратування не було, хоча шкіра в мене чутлива. Смужки тілесного кольору, хоч чоловік не сміється з цих аплікацій на обличчі Хоча йому дуже добре відомо про тейпування, правда в спортивній медицині. В упаковці є детальна інструкція зі всіма схемами тейпирования, так що розберетеся.

Схеми тейпирования, від яких я реально побачила результат

  • Від ранкової набряклості. Смужки і фізика роблять свою справу. Ранкова набряклість – нормальне, але естетично неприємна штука. Бігти відразу до ендокринологів не треба, я про це розповідала. Це нормальний процес, іноді набряклість посилюється, якщо заснули пізно або з’їли щось смачне і шкідливий перед сном, випили багато води або просто в приміщенні душно.
  • Від зморшок сну. Про зморшки сну чомусь забувають (або не знають). Ще з 2016 року переглянули класифікацію зморшок і додали туди зморшки сну (ось вам ). А – розташування звичайних мімічних зморшок. В – розташування зморшок сну. Зморшки сну швидше гравітації гарантують провисання шкіри і втрату еластичності шкіри. Профілактичне рішення давно знайдено – купити дорогу подушку з ефектом пам’яті і спеціальними прорізами, в яких навіть коли спиш на боці – зморшки не утворюються. Але чому б не скористатися тейпами? Є гарна схема, яка знизить навантаження зсуву, стиснення і розтягування шкіри, коли ви спите на боці або животі, і нічого з цим зробити не можете.
  • Розслабляє щелепну м’яз. Тут можуть зрозуміти тільки ті, хто після ортодонтичного лікування до кінця життя одягає перед сном капу. Оскільки капа об’ємна, то щоб зімкнути губи, потрібно трохи більше зусиль, ніж зазвичай. З-за цього вранці трохи болять м’язи навколо рота. Плюс хочеться подовше пожити без “кісетний” зморшок.
  • Від закладеності носа. Це реально працює! Мабуть, після того як застудилася і спробувала за такою схемою наклеїти собі тейпи, і ніс мене всю ніч не мучив – остаточно переконалася в тому, що кинезиотейпи для особи Nabi зовсім не пустощі.
  •  Від зморшок на лобі. Ну, в моїх роликах ви можете побачити зморшкуватий лоб. Знаю-знаю. Я людина, є емоції, морщу чоло над статтями, договорами, чеками і витратами на хороше життя. Але йти колоти ботокс поки в мої плани не входить.

Починай колоти ботокс хоч у 25 років – у 45 вас чекає той же обсяг робіт від косметолога з Диспортом, як і мене, яка до цього не колола;-) Факт, дівчатка, факт. Який точно не сподобається косметологів і будуть твердити про накопичувальний ефект, ага. Задовольняюся ось такою схемою тейпирования і відходом. Для мене досить. Зморшки на лобі згладжують трохи, результат влаштовує. Він природно не вічний. Чистять зуби теж кожен день, а не раз на місяць, щоб не було карієсу. А у вас є досвід використання кинезиотейпов? Може в майбутньому для вас будуть актуальні статті з різними схемами тейпирования? Можу задіяти в майбутньому рекомендації від масажистів.